Вихід Вхід Реєстрація

Меню сайту
Хмаринка тегів
Block title
Block content
Форма входу
Освітні сайти


Можу, хочу, мушу


                                                                                                                                                                                                        Народжуючись, людина привносить в цей світ своє особисте "я". У кожного це "я" своє, неповторне. І життя у кожного своє. Ми самі обираємо свій шлях, самі насичуємо життя подіями, самі за них відповідаємо. Я часто радію, що народилася людиною, адже я сама можу обирати, планувати і відповідати. А значить - жити. І часто замислююсь -  а яка частка мого "я" у життєвому просторі? Відповісти на це питання, певно, сама я не можу, тому що моє "я" належить не тільки мені. Адже я - мати, дружина, донька, жінка,  подруга,вчитель. А значить, і відповідаю я за себе в різних якостях.

  Я, Дрябіна Ганна Миколаївна, народилася  10.10.1973 р. в родині військовослужбовця в м. Оломоуц на Чехословаччині. Свою першу професійну освіту- вчителя початкових класів - отримала в Дніпропетровському педагогічному училищі. І дуже вдячна своїй долі, що моя педагогічна нива засівалася саме в цьому навчальному закладі. Нещодавно разом з однокурсниками ми святкували 20-річчя з дня закінчення ДПУ і слова подяки нашим викладачам лунали щиро і через призму педагогічного досвіду.  Другу спеціальність - вчителя української філології - набула в Криворізькому державному педагогічному університеті.
   Одружена. Сину 19 років. Вчителем початкових класів працюю 21 рік. Час немалий: були і вагання, і невпевненість, і пошук, і нестерпна втома, але водночас  і творчі злети, і радість відкриття, і окриленість успіхом, а головне - усмішки моїх вихованців і вдячність їх батьків. Позаду участь і перемоги у фахових конкурсах "Класний керівник року", "Вчитель року", "Конкурс розробок уроків продуктивного навчання". Зараз я вчитель вищої категорії, старший вчитель, класний керівник 2 класу. І спостерігаю зміну у свідомості маленьких школярів настільки потужну, що саме вони заставляють змінюватися і свідомість педагогів.

   Творчість, притаманна вчителеві, не обмежується лише діяльністю у школі. І , мабуть, тому я люблю писати вірші. Звичайно, професіоналізму бракує, але... це - частина моєї самореалізації. І калейдоскоп свого життя я бачу таким....Пошук
Вчимося вчитися
Українські Карпати
Лісостеп
Марк Твен
Мішані ліси (Полісся...
Азовське море
Чорне море
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті
Розумники і розумниці © 2024