Вихід Вхід Реєстрація

Меню сайту
Хмаринка тегів
Block title
Block content
Форма входу
Освітні сайти

Каталог файлов

Головна » Файли » Для розумників і розумниць » Скоро ДПА

Державна підсумкова атестація в 4 класі з української мови( тести он - лайн)
[ · Скачати дистанційно () ] 29.10.2011, 00:47

Сайт "Самоучка" пропонує інтерактивні комп'ютерні вправи для повторення вивченого з української мови, Державна підсумкова атестація 4 клас 2010 рік. Для роботи он-лайн Вам лише потрібно перейти за цією ссилкою:ТЕСТИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ


Повторюємо вивчене в початковій школі з української мови.

У березні четвертокласники України вже починають готуватись до державної підсумкової атестації. У 2009-2010 навчальному році (як і в минулому) підсумкові контрольні роботи з української мови (мова і читання) 4 класу проводитимуться за збірниками:

  • Державна підсумкова атестація. Підсумкові контрольні роботи з української мови для шкіл з українською мовою навчання. 4 клас. Укл. Вашуленко М.с., Пономарьова К.І. 2009, 2010.та

  • Державна підсумкова атестація. Підсумкові контрольні роботи з читання для шкіл з українською мовою навчання. 4 клас. Укл. Вашуленко О.В., Третяк О.П., Копликова Т.І., Чернецька О.Г. 2009, 2010. (Лист МОН №1/9-50 від 01.02.10 року)

Треба сказати, що ці збірники є добрими помічниками в повторенні вивченого матеріалу за четвертий клас для учнів, вчителів і батьків.
Завдання, складені такими відомими науковцями, як Вашуленко М. С., допомагають вчителю переглянути свої підходи до вивчення української мови в початковій школі, правильно розставити акценти в поданні мовного матеріалу. Хочеться відмітити вдало підібрані, цікаві дітям тексти з українського читання, що несуть велике виховне і пізнавальне навантаження.
Позитивні відгуки батьків, чиї діти готувались до підсумкових контрольних робіт в минулому році: учні з задоволенням тренувались за цими збірниками вдома.

Пропонуємо четвертокласникам для підготовки до державної підсумкової атестації тестову частину цих контрольних робіт з української мови і читання.
Учні 4-х класів можуть перевірити свої знання і вміння знаходити правильну відповідь тестів усіх контрольних робіт, які входять до збірників.
На сторінці відмічається кількість одержаних балів за завдання одного варіанту і сумарний бал всіх варіантів, які виконав учень.
Правильну відповідь вибираємо, клацнувши на букві: А, Б чи В.
(Повністю всі завдання разом із текстами для читання вміщені у вищезазначених збірниках).

Категорія: Скоро ДПА | Додав: Ann
Переглядів: 5355 | Завантажень: 710 | Рейтинг: 3.8/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Вчимося вчитися
Українські Карпати
Лісостеп
Марк Твен
Мішані ліси (Полісся...
Азовське море
Чорне море
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті
Розумники і розумниці © 2023