* 14 Березня 2014 - Розумники і розумниці.Сайт 4-Б кл. КСШ№118 м.Кривий Ріг
Вихід Вхід Реєстрація

Меню сайту
Хмаринка тегів
Block title
Block content
Форма входу
Освітні сайти

Головна » 2014 » Березень » 14
Категорія: Дата: 14.03.2014
Алею миру і єдності


Протягом наступного тижня у початковій школі пройде акція «Єдина країна. Единая страна».  Починаючи з понеділка, діти будуть робити японських журавликів. Це є відповідь на  заклик маленьких  дніпропетровців, які минулого тижня створили «Алею миру і єдності» у своєму місті.

За японською легендою, зібрані в одному місці тисячу паперових журавликів не тільки символізують мир, а й виконують бажання. Мабуть найзаповітніше бажання українців сьогодні - жити під мирним небом України і не допустити війни.

Автор: Ann Переглядів: 669 Коментарі: (0)


Категорія: Дата: 14.03.2014
Долучилися до великої події


Долучився до святкування 200-річчя Тараса Шевченка і наш клас. Ми походили по школі, читаючи святкові газети і листівки, присвячені пам'ятній даті, послухали пісень і віршів, а потім завітали до салону боді-арту: там на щічках маленьких патріотів наносили символічні малюнки, значення яких дуже просте - "Із Тарасом у серці!" Бажаючих підставити щічки було багато!

Автор: Ann Переглядів: 550 Коментарі: (0)


Категорія: Дата: 14.03.2014
Школа шанує пам'ять Великого Кобзаря


На честь 200-річчя від дня народженння Тараса Шевченка в школі було багато зроблено. Та найбільш цікавішим і незвичайним був четвер, 13 березня, коли велика кількість учнів нашої школи, від малюків до одинадцятикласників, зустрілися на великому флешмобі, присвяченому пам'яті великого поета. Гарні діти, чудова днина, єдиний порив емоцій і наш український прапор, який став ще рідніший на тлі сучасних подій...

Автор: Ann Переглядів: 486 Коментарі: (0)


Пошук
Вчимося вчитися
Українські Карпати
Лісостеп
Марк Твен
Мішані ліси (Полісся...
Азовське море
Чорне море
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті
Розумники і розумниці © 2024