|
Головна » 2015 » Грудень » 18
|
|
Категорія:
Дата: 18.12.2015
|
|
|
|
|
Свято Нового року уже на порозі. Та очікування свята завжди також свято. Вже традиційно школа бере участь у передноворічному конкурсі оформлення закладу до Нового року, а долучаються до її оформлення і школярі, і вчителі, і батьківська громада. Чекаємо на зимові свята і ми, наближуючи їх прихід прикрашанням кабінету. Цього року в центрі подій були дитячі руки: в прямому і переносному сенсі. Із дитячих долоньок були створені елементи новорічної композиції біля класу, мавпочки, зроблені своїми руками, як символи року виглядають з різних куточків нашого класу. І звичайно - наша ялинка, яку діти також прикрашали самостійно, сніжинки і новорічні картини - від всього цього стає новорічніше на душі))))) Велика подяка нашим дітям - самостійні, організовані, дружні і працеліюбні - все це стало запорукою новорічної казки в нашому кабінеті. Діти - молодці!
|
|
|
|
|
Категорія:
Дата: 18.12.2015
|
|
|
|
|
На Святого Миколая
Мишенята теж чекають
І тому лягають рано,
Чемно слухаючи маму,
Ще й тісненько до подушки
Притуляють сірі вушка,
Все надіються почути
Дивовижний тихий шурхіт,
Аби ту казкову мить
Хоч за хвостика зловить.
Та співає тихо нічка,
Спатки-спатки хочуть вічка,
У солодких снах стрічають
Мишенята Миколая.
А на ранок – знову диво
Посміхається щасливо
З-під подушок їм усім!
Так приходить казка в дім...
ЧЕКАЙТЕ!!!!! І ВІРТЕ У КАЗКУ! ДИВА БУВАЮТЬ, І МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!
![](http://pryvitannya.com/wp-content/uploads/2014/12/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B7-%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%B8%D0%BC-%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%94%D0%BC.gif)
|
|
|
|
|
Статистика
Онлайн всього: 20 Гостей: 20 Користувачів: 0
Сьогодні на сайті
|
| | |