Головна » 2013 » Березень » 11 » Міс Чарівність
|
Розважальний захід був схожий на попередній, проведений для хлопчиків. Програмою свята було передбачено візитівку кожної учасниці, представленнея світу захоплень наших дівчаток і, звичайно, галасливі і цікаві конкурси для всіх учнів класу. Ми побачили наших дівчаток яскравими і чарівними, спортивними і розумними, майбутніми господарочками і турботливими однокласницями. Проте і хлопчики не відставали: пройшли випробування на міцність, надуваючи кульки, змагалися у спорті і допомагали по господарству. І , звичайно, привітали наших дівчаток: квіти і повітряний поцілунок були приємним сюрпризом для наших чарівних міс. Завершилося свято нагородженням дівчаток: кожна посіла своє почесне місце у певній номінації і отримала подарунок. А далі - солодкий стіл від турботливих батьків!
ДЯКУЄМО нашим батькам з а підготовку та допомогу в організації свята! Всім було весело і цікаво!
![](http://annsite.at.ua/_nw/2/s74908732.jpg)
![](http://annsite.at.ua/_nw/2/s60315057.jpg)
![](http://annsite.at.ua/_nw/2/s32428832.jpg)
![](http://annsite.at.ua/_nw/2/s49919838.jpg)
![](http://annsite.at.ua/_nw/2/s61506668.jpg) ![](http://annsite.at.ua/_nw/2/s30221479.jpg) ![](http://annsite.at.ua/_nw/2/s99888878.jpg) ![](http://annsite.at.ua/_nw/2/s99955706.jpg) ![](http://annsite.at.ua/_nw/2/s11166088.jpg) ![](http://annsite.at.ua/_nw/2/s19205372.jpg) ![](http://annsite.at.ua/_nw/2/s03937912.jpg) ![](http://annsite.at.ua/_nw/2/s02478533.jpg) ![](http://annsite.at.ua/_nw/2/s88418888.jpg) ![](http://annsite.at.ua/_nw/2/s51358967.jpg)
|
Переглядів: 733 |
Додав: Ann
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|