Вихід Вхід Реєстрація

Меню сайту
Хмаринка тегів
Block title
Block content
Форма входу
Освітні сайти

Каталог статей

Головна » Статті » Для турботливих батьків » Виховуємо особистість

Як розвинути в дитини заповзятливість

З раннього дитинства розвивайте в дитини ініціативу. Не перешкоджайте їй, якщо вона хоче вчитися музиці, займатися футболом або яким-небудь іншим видом спорту, а також брати участь у всіх шкільних заходах... Врешті-решт вона сама повинна обрати, чому надати перевагу. Вам же залишається довіряти здоровому глузду свого підприємця-початківця.

Навіть якщо ви вважаєте, що ваша дитина повинна домогтися в житті більше, ніж ви, намагайтеся частіше заохочувати її словами, а не речами, тому що численні подарунки можуть викликати в душі людини, яка формується, зворотну реакцію стосовно прояву ініціативи. А полегшити життєвий шлях своєї дитини ви можете, сприймаючи її такою, яка вона є, визнаючи її як особистість.

Виховати в підлітка незалежність можна, схвалюючи його погляди на ту або іншу ситуацію. При цьому добре, якщо дитина впевнена в тому, що до її думки прислухаються. Розмовляйте з нею якнайчастіше, уважно вислуховуйте її, і згодом ви зрозумієте, що керує її вчинками.

Щоб дитина була дійсно незалежною у виборі своєї діяльності, вчіть її працювати, змагатися з іншими підлітками і домагатися поставленої мети.

Дитина хоче одержати яку-небудь дуже дорогу річ, але ваш бюджет не дозволяє цього? Розкажіть їй про фінансовий стан родини і попросіть поради з приводу можливої оплати цієї речі. Запропонуйте їй взяти участь у виконанні якоїсь роботи в домі, у дворі, городі. Попередньо домовтеся про оплату, щоб вона знала, як заробляти гроші. Тут важливо виробити в дитини позитивне ставлення до праці. Але найкраще, що ви можете зробити для своїх дітей, — це бути гарним прикладом для них, адже діти вчаться, наслідуючи. Виростаючи в активному середовищі, вони відкривають цінність самого процесу участі.

За матеріалами    http://mir-shkola.ucoz.ua

Джерело: http://mir-shkola.ucoz.ua
Категорія: Виховуємо особистість | Додав: Ann (22.04.2010)
Переглядів: 2167 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Вчимося вчитися
Українські Карпати
Лісостеп
Марк Твен
Мішані ліси (Полісся...
Азовське море
Чорне море
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті
Розумники і розумниці © 2020