Вихід Вхід Реєстрація

Меню сайту
Хмаринка тегів
Block title
Block content
Форма входу
Освітні сайти

Каталог статей

Головна » Статті » Готуємося до школи » Школа майбутнього першокласника

Заняття в дії: 16.01.2016р.

1. Навчання грамоти

Розпочинаємо вивчати букви і звуки, вчимося зливати їх у склади.

Прослухали мовознавчу казку, героями якої були  звуковички: хлопчики, що позначають голосні звуки: А, О, У, И, І,И. Вивчили букви, що їх позначають – будиночки для хлопчиків-звуковичків. Вчилися промовляти голосні звуки окремо, певними групами, добирати слова, з якими «дружать» звуковички- слова, що починаються з певного голосного звука. Для закріплення вивченого грали у навчальні ігри «Впізнай букву»          ( за частиною її зображення), «Промов пісеньку звуковичка». Виконували практичне навчальне завдання: позначити голосний звук у слові відповідним значком

Завдання додому: вчити впізнавати букви А, О, У, И, І, Е  та звуки, що вони позначають («яку пісеньку промовляють ці букви»), позначити голосний звук в другому рядку завдання у зошиті на с. 10.

2. Математика. Тема: Ліворуч, праворуч, посередині.

Вивчили поняття «права рука», «ліва рука»,  «праворуч», «ліворуч», посередині. На практиці засвоювали вивчене: гра «Торкнись …. ручкою до…. вушка». З метою зацікавленості дітей працювали з героїнею мультфільма Машею та її друзями: відгадували загадки про предмети праворуч, ліворуч.

С. 10 : робота в посібнику з підготовки до письма.  Зла чаклунка перефарбувала новорічну ялинку в сірий колір, тому слід було зафарбувати олівці певним кольором за вказівкою вчителя ( олівці праворуч – зелений і червоний колір , олівці ліворуч – жовтим і синім кольором). Після виконання завдань частина ялинки ставала яскравою.

На ялинці ліворуч малювали сніжинки, ялинку праворуч обводили зеленим олівцем, ялинку посередині обводили і прикрашали новорічними кульками. Після успішного виконання всіх завдань на с. 10 ялинка була розчаклована і Маша разом з друзями відправилась на свято. 

С. 49: Для цього їй потрібно було прикрасити своє святкове плаття ( за вказівками у посібнику).

Додому: закріплювати поняття «права рука», «ліва рука»,  «праворуч», «ліворуч», посередині. Виконати завдання № 1 на с.49 – взяти друзів з Машею на свято.

3. Музичне заняття

Вивчали зимову пісеньку, супроводжуючи її акомпонементом музичних інструментів

 

 

 

 

 

Категорія: Школа майбутнього першокласника | Додав: Ann (17.01.2016)
Переглядів: 1166 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Вчимося вчитися
Українські Карпати
Лісостеп
Марк Твен
Мішані ліси (Полісся...
Азовське море
Чорне море
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті
Розумники і розумниці © 2024