Вихід Вхід Реєстрація

Меню сайту
Хмаринка тегів
Block title
Block content
Форма входу
Освітні сайти

Каталог статей

Головна » Статті » Інформаційний портал » Новини освіти

18-річні діти шахтарів вступатимуть до вузів поза конкурсом

25 липня набувають чинності зміни до Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці", що розширюють перелік осіб, які зараховуються до вузів поза конкурсом

Зокрема, законом передбачено, що шахтарі, які мають стаж підземної роботи не менш як три роки, а також особи, які здобули середню освіту не більше ніж три роки тому, та батьки яких є шахтарями і мають стаж підземної роботи не менш як 15 років, або які загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами I або II групи, зараховуються до вузів поза конкурсом.

У зв’язку з набуттям чинності змін, Міністерством освіти направлено
лист до керівників вищих навчальних закладів, в якому у відомстві нагадують, що відповідно Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, особи, яким відповідно до Закону «Про підвищення престижності шахтарської праці» надане таке право, зараховуються до державних і комунальних вузів України поза конкурсом.

Зазначені особи можуть за особистим вибором спеціальності вступати до державних і комунальних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для навчання за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів з наданням місць у гуртожитках та виплатою стипендії.


Після закінчення навчання особи цієї категорії працевлаштовуються відповідно до договору, укладеному між відповідним органом виконавчої влади, керівником навчального закладу та випускником.


Слід зазначити, що до внесення змін правом на позаконкурсний вступ користувались тільки діти шахтарів (особи до 18-ти років), відтепер це право поширюватиметься і на повнолітніх осіб.

Посилання за темою:

> Зарахування поза конкурсом та пільгові категорії абітурієнтів
> Прийом документів від абітурієнтів завершується за тиждень


Джерело: http://osvita.ua
Категорія: Новини освіти | Додав: Ann (25.07.2012)
Переглядів: 846 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Вчимося вчитися
Українські Карпати
Лісостеп
Марк Твен
Мішані ліси (Полісся...
Азовське море
Чорне море
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті
Розумники і розумниці © 2022