Вихід Вхід Реєстрація

Меню сайту
Хмаринка тегів
Block title
Block content
Форма входу
Освітні сайти

Каталог статей

Головна » Статті » Інформаційний портал » Новини освіти

Прийом документів від абітурієнтів завершується за тиждень


Прийом документів від абітурієнтів завершується за тиждень

Також, 31 липня завершуються строки проведення вступних екзаменів та творчих конкурсів у вищих навчальних закладах для окремих категорій абітурієнтів

За статистичними даними департаменту вищої освіти Міністерства освіти, станом на 24 липня участь у вступній кампанії взяли 531 тис. абітурієнтів, які подали 1 млн 600 тис. заяв про вступ.

Як відомо, цього року отримати можливість навчання за кошти державного бюджету за програмами освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра зможуть 127 200 першокурсників, в тому числі за денною формою навчання – 108 тисяч.

Обсяг прийому для підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста у 2012 році становить майже 79 тисяч осіб, в тому числі 68 тисяч місць денної форми навчання.

У середу 1 серпня не пізніше 12 години всіма вищими навчальними закладами мають бути оприлюдненні перші рейтингові списки абітурієнтів, які вступають на основі повної та базової загальної середньої освіти, із зазначенням осіб рекомендованих до зарахування. Списки формуватимуться за кожною окремою спеціальністю вищого навчального закладу.

Рейтингові списки вступників мають оприлюднюватись шляхом їх розміщення на інформаційних стендах приймальних комісій та на веб-сайтах вищих навчальних закладів із зазначенням категорій списку. Ці списки мають оновлюватися при внесенні змін протягом строку проведення конкурсного відбору (відповідно 5-го та 8-го серпня).

Не пізніше 11 серпня вищі навчальні заклади мають видати накази про зарахування абітурієнтів за кошти державного бюджету.

Після того як відбудеться зарахування за держзамовленням, тобто починаючи з 11 серпня, розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання, яке триватиме до 25 серпня 2012 року.

Докладніше про формування рейтингових списків абітурієнтів та строки зарахування на навчання див. у статті Строки вступної кампанії 2012 року.Джерело: http://osvita.ua
Категорія: Новини освіти | Додав: Ann (25.07.2012)
Переглядів: 957 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Вчимося вчитися
Українські Карпати
Лісостеп
Марк Твен
Мішані ліси (Полісся...
Азовське море
Чорне море
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті
Розумники і розумниці © 2022