Вихід Вхід Реєстрація

Меню сайту
Хмаринка тегів
Block title
Block content
Форма входу
Освітні сайти

Каталог файлов

Головна » Файли » Для розумників і розумниць » Математична скринька

Тренажер для розв'язування задач
02.02.2016, 20:12

Тренажер для розв’язання задач

Задачі на пропорційне ділення

 1. Два столяри одержали 1890 грн. Один з них працював 4 дні, а другий – 5 днів. Скільки грошей заробив кожен столяр, якщо щоденна оплата праці була однакова?

 

 1. Лижник пройшов 56 км і йшов весь час з однаковою швидкістю. До зупинки він ішов 4 год, а після зупинки – 3 год. який шлях пройшов лижник після зупинки?

 

 1. На причіп поклали 4 мішки кукурудзи і 3 мішки вівса, в кожному мішку зерна порівну. Всього завантажили 560 кг зерна. Яка вага кукурудзи?

 

 1. Бензин був у 5 каністрах, у кожній порівну. У перший автомобіль заправили 54 л бензину, а в другий – 36 л. Скільки каністр бензину було заправлено в кожен автомобіль?

 

 1. Дві бригади зібрали 7 однакових корзин моркви. Перша бригада зібрала 36 кг, а друга – 48 кг. Скільки корзин моркви зібрала кожна бригада?

 

 1. За 10 год роботи на тракторі витратили 70 л пального: 42 л – до обіду, а решта – після обіду. Скільки годин працював трактор до обіду і після, якщо витрата пального на годину була однакова?

 

 1. На будівництво підвозили цеглу автомобілем і трактором з причепом. На автомобіль щоразу навантажували 925 цеглин, а на трактор – 2075. За день вантажівка робила 6 рейсів, а трактор з причепом – 3 рейси. Скільки цеглин завезли на будівництво протягом дня?

 

 

 

Задачі на знаходження числа за двома різницями

 1. Два самоскиди перевозили цемент. Перший зробив 10 рейсів, а другий 7. Перший перевіз на 105 ц цементу більше, ніж другий. Скільки цементу перевіз кожний самоскид, якщо вантажопідйомність машин однакова?

 

 1.  Один вертоліт пролетів 700 км, а другий – 420 км. Перший вертоліт був у польоті на 2 год більше, ніж другий. Скільки годин був у польоті кожен вертоліт, якщо їхні швидкості однакові?

 

 1. В одну їдальню завезли в бідонах 180 л молока, а у другу- 324 л. У першу завезли на 4 бідони менше, ніж у другу. Скільки бідонів молока завезли у кожну їдальню, якщо місткість бідонів однакова?

 

 1. Першого дня фермер відправив на сезонний ярмарок 4 машини з капустою, а другого дня – 7 таких машин. Другого дня було відправлено на  9 т капусти більше. Скільки тон капусти відправив фермер другого дня?

               

Категорія: Математична скринька | Додав: Ann
Переглядів: 1538 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 2.3/3
Всього коментарів: 1
0
1   [Материал]
Вирішили, чекаємо на продовження та на оцінку

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Вчимося вчитися
Українські Карпати
Лісостеп
Марк Твен
Мішані ліси (Полісся...
Азовське море
Чорне море
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті
Розумники і розумниці © 2022