Вихід Вхід Реєстрація

Меню сайту
Хмаринка тегів
Block title
Block content
Форма входу
Освітні сайти

Каталог статей

Головна » Статті » Інформаційний портал » Новини освіти

Підручники для 1 класу

Учні 1 класу з першого вересня розпочнуть роботу за новими підручниками

1.       «Буквар. Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 1 клас» (авт. Захарійчук М. Д., Науменко В. О.), ТОВ «Видавництво «Грамота».

2.       «Буквар. Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 1 клас» (авт. Вашуленко М. С., Вашуленко О. В.), ТОВ «Видавничий дім «Освіта».

3.       «Буквар. Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 1 клас» (авт. Прищепа К. С.), ТОВ «Видавництво «Генеза».

4.       «Буквар. Російська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 1 клас» (авт. Вашуленко М. С., Лапшина І. М.), ТОВ «Видавничий дім «Освіта».

5.       «Буквар. Російська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 1 клас» (авт. Прищепа К. С.), ТОВ «Видавництво «Генеза».

6.       «Буквар. Російська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 1 клас» (авт. Рудяков О. М., Фролова Т. Я., Миронова Л. О.), ТОВ «Видавництво «Грамота».

7.       «Англійська мова. 1 клас» (авт. Несвіт А. М.), ТОВ «Видавництво «Генеза».

8.       «Англійська мова. 1 клас» (авт. Калініна Л. В. Самойлюкевич І. В.), ТОВ «Центр навчально-методичної літератури».

9.       «Англійська мова. 1 клас» (авт. Карпюк О. Д.), ТОВ «Видавництво «Астон».

10.  «Англійська мова. 1 клас» (авт. Євчук О. В., Доценко І. В.), ТОВ «Видавництво «Ранок».

11.  «Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. 1 клас» (авт. Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В.), ТОВ «Центр навчально-методичної літератури».

12.  «Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. 1 клас» (авт. Євчук О. В., Доценко І. В.), Редакція газети «Підручники і посібники».

13.  «Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. 1 клас» (авт. Ростоцька М. Є., Карпюк О. Д.), ТОВ «Видавництво «Астон».

14.  «Німецька мова. 1 клас» (авт. Басай Н. П.), ТОВ «Видавничий дім «Освіта».

15.  «Німецька мова. 1 клас» (авт. Павлюк З. Л.), ТОВ «Видавництво «Генеза».

16.  «Німецька мова. 1 клас» (авт. Паршикова О. О., Мельничук Г. М., Савченко Л. П., Сидоренко М. М., Горбач Л. В.), ТОВ «Видавництво «Грамота».

17.  «Німецька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мови. 1 клас» (авт.     Горбач Л. В.), ТОВ «Видавництво «Генеза».

18.  «Німецька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мови. 1 клас» (авт. Максименко П. В., Порошина В. Д., Ганжа В. В.), ТОВ «Сиция».

19.  «Німецька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мови. 1 клас» (авт. Скоропад Я. М.), ДП «Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Світ».

20.  «Французька мова. 1 клас» (авт. Качанова В. С., Трубкіна Н. М.), ДСВ «Освіта».

21.  «Французька мова. 1 клас» (авт. Клименко О. В., Клименко Ю. М.), ТОВ «Видавництво «Генеза».

22.  «Французька мова. 1 клас» (авт. Чумак Н. П., Кривошеєва Т. В.), ТОВ «Видавничий дім «Освіта».

23.  «Французька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням французької мови. 1 клас» (авт. Клименко Ю. М.), ТОВ «Видавництво «Генеза».

24.  «Іспанська мова. 1 клас» (авт. Редько В. Г., Береславська В. І.), ТОВ «Видавництво «Генеза».

25.  «Математика. 1 клас» (авт. Рівкінд Ф. М., Оляницька Л. В.), ТОВ «Видавничий дім «Освіта».

26.  «Математика. 1 клас» (авт. Гісь О. М., Філяк І. В.), ТОВ «Видавництво «Грамота».

27.  «Математика. 1 клас» (авт. Богданович М. В., Лишенко Г. П.), ТОВ «Видавництво «Генеза».

28.  «Математика. 1 клас» (авт. Заїка А. М., Тарнавська С. С.), Редакція газети «Підручники і посібники».

29.  «Математика. 1 клас» (авт. Скворцова С. О., Онопрієнко О. В.), ТОВ «Видавництво «Ранок».

30.  «Природознавство. 1 клас» (авт. Грущинська І. В.), ТОВ «Видавничий дім «Освіта».

31.  «Природознавство. 1 клас» (авт. Гільберг Т. Г., Сак Т. В.), ТОВ «Видавництво «Генеза».

32.  «Природознавство. 1 клас» (авт. Войцехівський М. Ф., Василенко С. В.), ТОВ «Видавництво «Грамота».

33.  Образотворче мистецтво. 1 клас» (авт. Калініченко О. В., Сергієнко В. В.),ТОВ «Видавничий дім «Освіта».

34.  «Образотворче мистецтво. 1 клас» (авт. Шевченко Н. Т.), Редакція газети «Підручники і посібники».

35.  «Образотворче мистецтво. 1 клас» (авт. Резніченко М. І., Трач С. К.), ТОВ «Навчальна книга - Богдан».

36.  «Музичне мистецтво. 1 клас» (авт. Аристова Л. С., Сергієнко В. В.), ТОВ «Видавничий дім «Освіта».

37.   «Музичне мистецтво. 1 клас» (авт. Лобова О. В.), ТОВ «Учбово-видавничий центр «Школяр».

38.   «Музичне мистецтво. 1 клас» (авт. Ростовський О. Я., Островський В. М, Сидір М. В.), ТОВ «Навчальна книга - Богдан».

39.  «Музичне мистецтво. 1 клас» (авт.   Кондратова Л. Г.), ТОВ Видавнича група «Основа».

40.  «Мистецтво. 1 клас» (авт. Масол Л. М., Гайдамака О. В., Очеретяна Н. В.), ТОВ Видавнича група «Основа».

41.  «Трудове навчання. 1 клас» (авт. Сидоренко В. К., Котелянець Н. В.), ТОВ «Шанс».

42.   «Трудове навчання. 1 клас» (авт. Тименко В. П., Веремійчик І. М.), ТОВ «Видавництво «Генеза».

43.  «Трудове навчання. 1 клас» (авт. Роговська Л. І.), ТОВ «Видавництво «Астон».

44.  «Основи здоров’я. 1 клас» (авт. Бех І. Д., Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Страшко С. В.), ТОВ «Видавництво «Алатон».

45.  «Основи здоров’я. 1 клас» (авт. Гнатюк О. В.) ТОВ «Видавництво «Генеза».

46.  «Основи здоров’я. 1 клас» (авт. Коненко Л. Б., Мечник Л. А., Жаркова І. І.), ТОВ «Видавництво «Астон».

47.  «Основи здоров’я. 1 клас» (авт. Бойченко Т. Є., Савченко О. Я.), ТОВ «Видавництво «Ранок»

           У цьому навчальному році учні 2-4  класів продовжать працювати за підручниками та навчальними посібниками, рекомендованими Міністерством освіти і науки України у 2003–2008 рр. та зазначеними у Переліку навчальної літератури для використання у початковій школі загальноосвітніх навчальних закладів у 2012/2013 навчальному році.

Видання нового покоління підручників та інших посібників навчально-методичного комплексу викликане новими пріоритетними завданнями початкової освіти, результатами наукових досліджень і досягненнями шкільної педагогічної практики.

Підручники для 1 класу зовні виглядають непогано: кольорові ілюстрації, якісна поліграфія, тверда обкладинка. Наскільки цікавими є тексти підручників, мають відповісти учні, які навчатимуться за цими книжками.. Чи легко за цими підручниками викладати, чи відповідають вони новим методикам, чи дають глибокі знання — скажуть вчителі.

Джерело: http://osvita.ua
Категорія: Новини освіти | Додав: Ann (31.07.2012)
Переглядів: 16508 | Коментарі: 15 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 15
0
14   [Материал]
Шановні відвідувачі сайту! Матеріал щодо новітніх підручників, який, нагадую, процитовано ( тобто це не мої власні твердження) з документа МОНМС України, викликає багато думок і емоцій. Пройшов рік, протягом якого ми опановували і новітні програми, і апробовували підручники. Проблем і недоліків багато, і, на мій погляд,  лише від майстерності вчителя та розуміння і допомоги батьків залежить успішне опанування
дітьми нелегких вимог програми. Думаю, що педагоги пройшли етапи звітності по роботі за новітніми підручниками, на місцях ( в районних відділах освіти, на міському рівні) були проведені семінари по результатам апробації. Саме там доречно викладати свої думки і підтверджувати їх фактами з практики роботи. Принаймні,  так відбувалося в моєму місті, і я особисто була присутня на міському семінарі щодо впровадження нового Держстандарту і апробації підручників. Вчителі різних районів підготували письмові доповіді, в яких проаналізували позитивні і негативні сторони навчальної літератури, не емоціями, а фактами підтверджували кожну тезу. Можливо,  результати апробації, подані в такому вигляді, і будуть в майбутньому мати сенс, але не пусті гнівні промови на сторінках дитячого сайту.

0
11   [Материал]
Підручник з математики для 1 класу авторів Рівкінд Ф. М., Оляницька Л. В він зовсім не відповідає програмі і зошит до нього також, хіба за програмою у першому класі вчать дробові (зошит №1 сторона чотирикутника 4,5см) та відємні числа (підручник ст. 86 4-3-3=-2)

0
10   [Материал]
Шановні колеги, батьки першокласників та просто небайдужі відвідувачі сайту! Я повністю розумію Ваші думки щодо новітніх підручників. Проте не маю ніякого зв язку з їх авторами, тому не можу особисто спілкуватися ні з пані Рівкінд( як Ви її називаєте), ні з якими їншими пані та панами. Мало того, я також працюю у 1 класі і разом з Вами опановую нові програми і апробовую підручники. Якщо Ви настільки обурені підручниками - свої думки Ви можете передати особисто адресатам цих думок, а НЕ МЕНІ! Я не друкувала ці підручники і не агітую їх застосування! Я лише виклала на сторінці сайту документ для опрацювання. І , звертаю Вашу увагу, подивіться на програму та добре її вивчіть - адже підручники створені у ПОВНІЙ ВІДПОВІДНОСТІ ДО НОВОГО ДЕРЖСТАНДАРТУ І ПРОГРАМ!!!! А щодо Вашого стажу - то мій педстаж - 21 рік, і думаю, що незначна різниця у віковому вимірюванні нашої педагогічної діяльності не позбавляє мене можливості мати і свої думки щодо роботи та відгуків на адресу підручників.

0
9   [Материал]
я за фахом педагог з 22 річним стажем.Цього року моя донька пішла в перший клас.Тексти підручників настільки цікаві,що через місяць навчання моя першокласниця сказала,що ненавидить природу і школу.За математику-це окрема тема.Будучи педагогом і знаючи особливості психологічного розвитку дітей 6-ти річного віку(на відміну від авторів,що складали ці підручники)я не прочитала дитині жодного безглуздого,нікому не потрібного правила.Можливо п. Рівкінд не знає,то Ви їй повідомте,що в жовтні місяці діти вивчили тільки рідні українські А У И О М,а в її підручнику на с.35 пояснено,що відрізок позначається латинськими буквами АВ. Підручники жахливі,ними можна хіба,що налякати,навчити ненавидіти школу і оточуючий світ.Це справді відмивання грошей з наших кишень.Надія одна -на мудрих батьків,які люблять своїх дітей,бо для таваріщаТабачника наші діти це сіра маса для заробляння грошей.Коли ,,Титанік,, позбирає ВАС до купи?

0
7   [Материал]
До яких таких програм підходять підручники? Або вам якусь іншу програму дали? Це що експеремент на дітях "як ще більше їх зробити тупими"?
Хто за це відповість?

0
8   [Материал]
Шаную Ваш педагогічний досвід, вчитель 25 років стажу. Проте, маючи не набагато менший педстаж, ще раз стверджую: підручники відповідають новітнім програмам. Ви можете не погоджуватися з методикою викладення матеріалу, з невідповідністю віковим особливостям учнів 6 років, з перевантаженням термінологією тощо. Але Ви звертаєтесь не за адресою!!!

0
12   [Материал]
Шановна, Аnn! Якщо Ви дійсно проаналізували програму, Ви не можете стверджувати, що підручники їй відповідають. В програмі закладені зовсім інші підходи, все повинно подаватися на іншому рівні.  А підручник Ф. Рівкінд та Л. Оляницької ,на жаль, не відповідає змісту програми. На це в мене є багато доводів: по-перше, в 1-му класі за програмою діти знайомляться тільки із 7-ма видами простих задач (про складену задачу взагалі мови і не йде), по-друге, на рівні розуміння діти знайомляться з поняттями "множина" як сукупність предметів і ВСЕ!, розрізняють геометричні фігури (трикутник, чотирикутник, пряма, відрізок ...), по-третє, додавання та віднімання двоцифрових чисел повинно подаватися на рівні ознайомлення (прийом порозрядного додавання та віднімання), повного самостійного виконання дії на рівні обчислювальних навичок - це вже зміст навчання в 2-му класі...

Пропоную Вам посилання на програму, ознайомтеся з нею краще!
http://www.mon.gov.ua/ua//activity/education/56/general-secondary-education/educational_programs/nnn1_4kl/

0
15   [Материал]
Можна лише похилити голову перед Вашою педагогічною уважністю до всіх підручників з математики і ретельністю їх аналізу, шановна Yana86! Сподіваюсь, Ви не помилились з вибором комплекту С. Скворцової, до того ж можна порадіти за фінансову стабільність батьків класу, адже "заміни" потребують не лише підручники з математики. До того ж добре, якщо відділ освіти, в якому Ви працюєте, не наголосив, що держава на 100% забезпечила першокласників підручниками і спроба придбати будь-які інші за кошти батьків буде незаконною з усіма наслідками.
А щодо програмових дебатів, то цитую: "розуміє сутність порозрядного додавання і віднімання двоцифрових чисел..., застосовує прийоми обчислення у межах 100 без переходу через розряд". А вже як Ви розумієте ці вимоги, залежить від Вашої думки. Я особисто, зазирнувши у програму і підручник для 2 класу, чітко визначилась, чому і як  я повинна навчити своїх першокласників, щоб у 2 класі було поменше сліз дітей і емоцій батьків.

0
5   [Материал]
Підручник з математики автора Рівкінд та Оляницької НЕОБХІДНО ЗАБОРОНИТИ і нікому не показувати це страхіття. Сказати, що цей підручник жахливий- то це нічого не сказати. Ми, батьки учнів 1 класу, ВІДМОВИЛИСЯ від цього дебільного підручника, в якому багато помилок, багато абстрактних понять, які нікому не потрібні. Якщо Табачник може затверджувати такі підручники, витрачати бюджетні кошти на такий непотріб, то висновок один- ця людина некомпетентна і займається не своєю справою. "Псевдофахівці" затверджують нові навчальні плани з однією метою- заради наживи і відмивання бюджетних коштів. Про освіченність, знання і здоров"я наших дітей ніхто не переймається. Але, в Україні діти талановиті і вони хочуть навчатися, тому ми не дозволимо вбити будь-яке бажання до навчання. Ми знайшли єдиний вихід - купили підручники з математики Богдановича, де більш-менш адекватно викладено матеріал. А "множині" методистів і горе-авторам хочеться побажати одного - не будуйте бізнес на наших дітях, схаменіться, бо біда вам буде! Ми не дозволимо "гвалтувати мізки" наших дітей!!![/color] angry angry angry

0
6   [Материал]
Щиро дякую відвідувачам сайту щодо небайдужості до інновацій в освіті. Проте звертаю Вашу увагу на те, що цей сайт існує перш за все для дітей класу, а тому прошу Вас обирати толерантний тип розмови, або ж ділитися емоціями на відповідних сайтах Міністерства освіти, де Ваша думка буде почута і проаналізована. В іншому випадку я вимушена буду видалити Ваші гнівні промови, адже допомогти мій сайт і я особисто Вам не можемо.

0
13   [Материал]
Шановна, Alla! Але працювати за М. Богдановичем та Г. Лишенко також не вихід!!! Цей підручник, на жаль, також не повною мірою розкриває зміст програми. Є навіть такі питання, що є предметом вивчення вже 2-го класу. Це, наприклад, прийоми додавання та віднімання в межах 20 з переходом через десяток, задачі на знаходження суми трьох доданків, задачі на знаходження третього числа по сумі двох даних та інші...

Ми знайшли вихід в батьками - придбали підручник С. Скворцової та О. Онопрієнко (авторів доречі і програми). І залишилися повністю задоволені!!! 100 % виконання програми, нічого зайвого, безперевне повторення, диференціація на кожному уроці... В другому семестрі більша частина класу вже працювала самостійно, я навіть не очікувала таких результатів. Тому в 2 класі вже без зайвих питань обираємо цей навчально-методичний комплект. І Вам це раджу!

0
4   [Материал]
Шановні колеги! Розумію Ваші емоції, адже сама цього року працюватиму з першокласниками. Проте звертаю Вашу увагу, що всі підручники створені у чіткій відповідності до нових програм. Тому Ваші коментарі направлені не за адресою....

0
3   [Материал]
Підручник з математики для 1 класу авторів Рівкінд Ф. М., Оляницька Л. В просто ЖАХЛИВИЙ. Шановні автори, скажіть, будь ласка, скільки років ви працювали в школі і чи взагаоі ви бачили дітей шестирічок? Як можна дитині шестирічного віку давати такі поняття, як у вашому підручнику (множина, ланка і т.д.). А задача: У Мудрої Сови було 8 горішків. Вона поділила їх між двома білочками. Скільки горішків отримала кожна білочка?, якщо ви не розумієте, то це задача на дію ділення, як пояснити дитині першого класу запис цієї задачі. Вся біда нашої освіти в тому, що програми і підручники складають ті люди, які не бачили дітей і жодного дня не працювали в школі. Вони отримали великі гонорари а як будуть навчатися діти за їх безглуздими підручниками їх це вже не цікавить ("Бабки" то в кишені), а ви вчителі, як хочете так і навчайте дітей, а потім Пан Табачник скаже, що у нас неякісна освіта. То хай прийде він і автори підручників і навчать дітей.

1
1   [Материал]
як можна видавати книгу для школи, взагалі не читаючи програму, затверджену міністерством? Таке враження, що люди, які писали, рецензували та затверджували підручник, блідої уяви не мали, для кого та навіщо випускають підручник.

0
2   [Материал]
Цитую:Наскільки цікавими є тексти підручників, мають відповісти учні, які навчатимуться за цими книжками.. Чи легко за цими підручниками викладати, чи відповідають вони новим методикам, чи дають глибокі знання — скажуть вчителі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Вчимося вчитися
Українські Карпати
Лісостеп
Марк Твен
Мішані ліси (Полісся...
Азовське море
Чорне море
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті
Розумники і розумниці © 2024